KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16165074
nr 1616 5074
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Kustvy. Signerad, blandteknik, bladets mått: 24x34 cm, yttermått inklusive ram: 38x52 cm
Utrop:
300 kr
måndag 29 april 2024
kl 19:13:13
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor